Ohrievače vody

Sortiment:

  • MORA

  • Stiebel-eltron

  • Ariston

  • HAKL

STIEBEL ELTRON
Či už sa chystáte prerábať dom alebo stavať nový, či potrebujete teplú vodu pre celú stavbu alebo len pre malú miestnosť, pomocnú ruku našich ohrievačov vody oceníte v akejkoľvek situácii.

Elektrické ohrievače vody

V širokej škále elektrických bojlerov z našej ponuky nájdete riešenie do akejkoľvek situácie. Existuje len jediný dôvod, ktorý znemožní inštaláciu elektrického ohrievača – ak nemáte zavedenú elektrinu. V takom prípade však nebude funkčný žiadny bojler.

Kombinované ohrievače vody

Kombinované ohrievače vody sú energeticky úsporné, pretože k ohrevu využívajú dva zdroje energie. V lete ohrievajú vodu za pomoci elektrickej energie a v zime pri vykurovaní. Teplú vodu tak máte vždy zabezpečenú. V ponuke nájdete horizontálne i vertikálne kombinované bojlery.

Tepelne cerpadla pre ohrev vody

Ohrievače vody s technológiou tepelného čerpadla sú jednoduché a kompaktné zariadenia, ktoré majú nižšie prevádzkové náklady ako bežné ohrievače vody. Dve tretiny energie potrebnej na ohrev vody sú totiž získané z okolitého prostredia.


HAKL

Praktické a účelové elektrické zásobníkové ohrievače vody vám zaručia ohrev vody presne podľa vašich potrieb. Smaltovaná oceľová nádrž, ochranné prvky a možnosť nastavenia požadovanej teploty sú len zlomkom funkcií, ktoré Vám elektrické ohrievače vody HAKL ponúkajú. Vynikajúca ochrana proti vplyvom prostredia

Autorizovaná predajca
Tlak
Spotreba
Top installation
Dvojitá ochrana proti korózii
eco's - energetická úspora

Kontakty

MORA

Praktické a účelové elektrické zásobníkové ohrievače vody vám zaručia ohrev vody presne podľa vašich potrieb. Smaltovaná oceľová nádrž, ochranné prvky a možnosť nastavenia požadovanej teploty sú len zlomkom funkcií, ktoré Vám elektrické ohrievače vody MORA ponúkajú.

Vynikajúca ochrana proti vplyvom prostredia

Kovové nádrže sú vyrobené z veľmi kvalitného plechu valcovaného za studena, ktorý tvorí pevný podklad pre smaltovaný povrch. Hrubší plech (2,25 mm v hornej a spodnej časti bojleru s plášťom o hrúbke 1,8 mm) a ochranný náter s čistým smaltom bez prísad zaručujú vysokú odolnosť pri prevádzke v náročnom prostredí. Prísne kontrolovaný postup smaltovania prebieha nanášaním vrchnej vrstvy pri teplote 850 °C. Dodatočnú ochranu bojleru zaisťuje veľká ochranná horčíková anóda, z ktorej sa neuvoľňujú žiadne škodlivé látky.

ARISTON

EOMKU 80 SKSM Univerzálny ohrievač vody MORA s objemom 80 litrov je možné napojiť na niekoľko odberových miest. Inštaluje sa vodorovne, alebo zvisle a veľmi jednoducho. Tento ohrievač vody obsahuje vykurovaciu prírubu s kvalitnými trubicovými telesami na ohrev vody. Hlavnou prednosťou je elektronická riadiaca jednotka, tlačidlo nastavenia teploty a ukazovateľ teploty so 7 diódami. Ohrievač je chránený proti náhodnému zapnutiu, prehriatiu a tiež proti baktérii legionella. Disponuje pamäťou, ktorá ukladá dáta aj pri výpadku prúdu a hlási chyby. Je chránený proti korózii prostredníctvom kvalitného smaltu a horčíkovej anódy. Šetrí energiu a prírodu.

Chcete pomôcť s výberom, alebo chcete poradiť s niečím iným?

ZÁKAZNÍCKA LINKA:
+421 905 594 586

Hľadáte svojho najbližšieho predajcu, alebo našu značkovú predajňu?

NAGY ELEKTRO, s.r.o.
Cesta slobody 1383
Vinica 991 28