Nákupy na splátky

Nakupovanie v kamennej predajni:

Vyberiete si tovar v hodnote od 100 € do 10 000 € v jednom z našich partnerských obchodov,
ktoré sú označené logom Quatro.

Predajcovi poviete, že chcete nákup na splátky cez Quatro a on s vami spíše žiadosť. Vyplní všetky požadované osobné údaje, údaje o príjme, o zvolenom splátkovom produkte, výške splátky a dobe splácania. Zabezpečí aj priloženie potrebných a požadovaných dokladov. Ak vieme overiť výšku príjmu v Sociálnej poisťovni, k nákupu obyčajne stačí len občiansky preukaz. Overte si však vopred, ktoré doklady je lepšie mať pri sebe, aby ste nákup vybavili bez zbytočného čakania.

  • Takto pripravenú žiadosť odošle predajca na schválenie.
  • Po schválení žiadosti podpíšete prostredníctvom SMS kódu Zmluvu o nákupe tovaru na splátky.
  • Ak všetky podpisy prebehnú v poriadku, predajca vám odovzdá tovar a vy si ho spokojne
odnesiete domov. Rýchlo, jednoducho a pohodlne.

> Aké doklady potrebujemk nákupu na splátky?

Či už nakupujte na splátky v e-shope alebo v kamennej predajni, je dobré, ak si pripravíte potrebné doklady vopred. Vyhnete sa tak zbytočnému čakaniu a nákup prebehne ešte rýchlejšie a pohodlnejšie. Obyčajne k nákupu na splátky stačí len občiansky preukaz, pretože väčšinu príjmov vieme overiť v Sociálnej poisťovni. Nemusí to tak ale byť vždy, preto môžeme k nákupu na splátky požadovať aj iné doklady. Ktoré to sú?

Quatro

Nákupy na splátky

Ako nakupovať na splátky a dodanie tovaru

1. Vyberte si u niektorého z našich partnerov tovar aspoň za 40 €, ktorý si chcete kúpiť na splátky.

2. V objednávke zvoľte platobnú metódu „Nákup na splátky Home Credit“ a nastavte si splátky.

3. Z e-shopu vás presmerujeme do našej mobilnej aplikácie, kde si vybavíte Šikovný účet. Ak už ho u nás máte, vybrané splátky potvrdíte jednoducho online.

4. Cenu nákupu odpočítame z vášho Šikovného účtu a rozložíme ju do splátok.

5. Presmerujeme vás späť do e-shopu, ktorý vám expeduje tovar.

Akčné ponuky našich partnerov s 0 % úrokom
Každý deň prinášame nové ponuky tovaru našich partnerov, u ktorých môžete využiť rozloženie do splátok s 0 % úrokom.

Príklad splácania pre splátkový program Desatina:

Pri výške čerpania z revolvingového úveru 100,00 €, výške splátky 10,00 €, dobe trvania splátkového programu 11 mesiacov do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba 17,60 %, RPMN 19,1 %, celková suma splatná spotrebiteľom 110,00 €. Príklad je vypočítaný za predpokladu, že čerpanie sa uskutoční 1. 11. 2023, úhrada prvej splátky je 20. 12. 2023 a splatnosť poslednej splátky je 20. 10. 2024.

Príklad splácania pre nákup na splátky s 0 % úrokom:

Pri výške čerpania z revolvingového úveru 100,00 €, výške splátky 16,67 €, dobe trvania splátkového programu 6 mesiacov do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba 0,00 %, RPMN 0,0 %, celková suma splatná spotrebiteľom 100,00 €. Príklad je vypočítaný za predpokladu, že čerpanie sa uskutoční 1. 11. 2023, úhrada prvej splátky je 20. 12. 2023 a splatnosť poslednej splátky je 20. 5. 2024.

V niektorých prípadoch môže dôjsť z dôvodu zaokrúhľovania splátok k nepatrným rozdielom vo výške poslednej splátky. Konkrétna výška pos lednej splátky bude uvedená v mesačnom výpise. Hodnoty sa vzťahujú iba k čerpaniu úveru rozloženému do splátkového programu a nezohľadňujú ďalšie prípadné transakcie a poplatky splácané štandardným spôsobom podľa podmienok vašej úverovej zmluvy. Ponukou nevzniká nárok na poskytnutie splátkového programu.Home Credit