Záhradná technika

Sortiment:

 • Záhradné traktory a kosačky

  Stihl, Vari, AL-KO, Supa-technika,

 • Motorové, elektrické

  akumulátorové záhradné stroje

 • Postrekovače,

  Rosiče, fukáre

 • Píly, vyvetvovače

  Štiepače dreva

 • Krovinorezy, vyžínače

  Rezné nástroje a doplnky, mazivá

 • vysokotlakové čističe

  Vysávače

 • Rotavátory

  Rozbrusovače, pôdne jamkovače

 • Čerpadlá

  Náhradné diely na stroje rôznych značiek


Kosačky na trávu VARI

Vyberte si kosačku, ktorá sa najlepšie hodí do Vašej záhrady. Prvým najdôležitejším kritériom je veľkosť plochy, ktorú chcete kosiť. Naše ľahké a jednoducho ovládateľné modely kosačiek sa osvedčujú predovšetkým pri kosení malých až stredne veľkých trávnatých plôch do 800 m2, zatiaľ čo kosačky s doplnkovým vybavením, pohonom kolies a väčšou šírkou záberu sú vhodné najmä pre kosenie veľkých plôch do 3000 m2.

Ak Váš trávnik nie je väčší ako 800 m2 a ak sa na ňom nenachádza mnoho prekážok pre elektrický kábel, potom sú elektrické kosačky ľahkou a kompaktnou alternatívou benzínových kosačiek. Elektromotor je okrem toho o niečo tichší a bez škodlivých splodín. Ale ak chcete udržovať väčšie a nerovné plochy, potom je tým pravým model so silným benzínovým motorom. S ním budete môcť zvládnuť nezávisle na prívode elektriny a kábla na jedno naplnenie nádrže i väčšie práce.

Objednať

Záhradné kosačky STIHL

Stihl rm 248
Motor: STIHL EVC 200 / 2,1 kW
Trávnatá plocha: do 1200 m2
Pracovná šírka: 46 cm
Výška kosenia: 25-75 mm
Zberný kôš na trávu: 55 l
Hmotnosť: 26 kg

Záhradné kosačky STIHL

Stihl rm 750
Motor: Kawasaki FJ 180 V KAI OHV 2,9 kW
Trávnatá plocha: do 3.000 m2
Pracovná šírka: 54 cm
Zberný kôš na trávu: 80 l
Hmotnosť: 61 kg
Pohon: Vario pohon

Záhradné traktory STIHL

Stihl rt 6127
Motor: EVC 8000
Trávnatá plocha: do 10.000 m2
Pracovná šírka: 125 cm
Výška kosenia: 30-100 mm
Zberný kôš na trávu: 350 l
Hmotnosť: 281 kgVyžínače a krovinorezy

Motorové krovinorezy STIHL sú naozajstnými terénnymi špecialistami. Nastupujú tam, kde to vzdávajú štvorkolesové kosačky alebo záhradné traktory. Profesionálny akumulátorový strunový vyžínač vhodný na vyžíňanie tvrdej trávy na veľkých plochách. Vďaka nízkej hmotnosti je práca s ním skutočne komfortná. Širka záberu 280 mm, mäkká, nastaviteľná rukoväť, žacia hlava AutoCut C 26-2 s vysunutím struny dotykom o zem. Veľmi tichá prevádzka, nevyžaduje ochranu sluchu. Dodávaný s jednoramenným popruhom, okuliarmi a žaciou hlavou AutoCut C 26-2. Možnosť dokúpenia žacieho noža. Uvedená cena je bez akumulátora, nabíjačky a ďalšieho príslušenstva.

ObjednaťKultivátory

Úplne nové modely kultivátorov STIHL Vás prekvapia svojím extra výkonom, ergonomickým prevedením ovládania šetriacim Vaše zdravie, jednoduchou obsluhou a extrémne nízkymi vibráciami. Špeciálne tvarované nože sa zabárajú do zeme ako do masla. Bezúdržbová prevodovka s extrémne dlhou životnosťou. Jednoduchý transport a skladovanie, meniteľná pracovná šírka, zvýšená bezpečnosť – to sú len niektoré z predností nových kultivátorov STIHL. Helikoidne tvarované čepele zabezpečujú ľahké zabáranie do pôdy a znižujú vibrácie a náročnosť práce i v tvrdom teréne. Uloženie čepelí kopíruje tvar skrutky, čo tiež napomáha jednoduchšiemu záberu do pôdy. Nastaviteľné držadlo výškovo i do strán sa prispôsobí výške obsluhy a pomáha udržiavať rovnováhu pri práci vo svahu. Možné sklopiť pre jednoduchosť transportu a skladovania. Bez použitia náradia. Páky pohonu vpred a vzad ergonomicky uložené šetria silu obsluhy. Pri pohone vpred dlaňou pridržiavaná páka nespôsobuje otlaky a prsty ostávajú voľné. Hmotnosť 46 kg.

Objednať

Krovinorez

STIHL fsa 130
Menovité napätie: 36 V
Hmotnosť: 4.4 kg
Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť: 2,5 / 2,5 m/s2
Dĺžka bez žacieho nástroja: 1.75 m
Priemer žacieho nástroja: 420 mm

Kultivátor

STIHL MH 585
Motor: Kohler / XT675 OHV SC
Menovitý výkon: 2,3 kW
Menovité otáčky: 3.000 ot/min
Pracovná šírka: 85 cm
Priemer nožov Ø: 32 cm
Pohon: vpred / vzad
Hmotnosť: 44 kg

Motorové, elektrické píly

STIHL MH 585
Zdvihový objem: 31,8 cm3
Výkon: 1,4/1,9 kW/k
Hmotnosť: 4.1 kg
Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť: 6,6 / 7,8 m/s2
Dĺžka reznej časti lišty: 30 cm
Antivibračný systém

Motorové píly

Tak, ako sú rôznorodé úlohy v prírode, takisto je aj rôznorodá ponuka motorových píl STIHL: Výkonnostné triedy na prípravu dreva na kúrenie a pre údržbu pozemkov, pre polnohospodárstvo a záhradníctvo alebo pre lesné hospodárstvo. Ako svetová jednotka v motorových pílach, Vám ponúkame pre každú úlohu zodpovedajúci prístroj s inovacnou technikou, obsiahlym vybavením nekompromisnou kvalitou. To dokážu ocenit nielen profesionáli na celom svete, ale aj všetci tí, ktorí siahnu po motorovej píle iba príležitostne. S motorovou pílou STIHL sa v prírode budete cítit ako doma.

Objednať

Jeden stroj, mnoho možností AL-KO

Od kosenia vysokej trávy až po kyprenie a obrábanie pôdy: S kombinovaným strojom BF 5002-R solo® by AL-KO, možno vykonávať mnoho činností vo vašej záhrade a v priľahlom okolí domu. Jediné, čo je nutné urobiť, je zvoliť vhodné príslušenstvo. Ľahko a rýchlo tak premeníte lištovú kosačku na bubnové žacie ústrojenstvo, kultivačnú frézu a pluh, ale tiež na čistiacu kefu a snehovú radlicu. Multifunkčné použitie, robí z nášho kombinovaného stroja jedinečného pomocníka.

Kombinované zariadenie pre všestranné použitie v okolí domu a záhradyVšestranné vďaka širokému príslušenstvu ako kosiaca lišta, mulčovacie zariadenie, pôdna fréza, čistiaci valec atď.(nie je > Použiteľné v lete aj v zime > Silný, spoľahlivý motor Briggs and Stratton > Chod vpred aj vzad > veľké vzduchové kolesá pre optimálnu trakciu Všestranný pomocník a multitalent: Vďaka prídavným zariadeniam možno Combi BF 5002-R I ľahko využiť na rôzne účely pre práce v okolí domu , záhrade či prírodných plochách. To všetko v tradičnej kvalite solo® by AL-KO.

Objednať

Kultivátory

Úplne nové modely kultivátorov AL-KO Vás prekvapia svojím extra výkonom. Špeciálne tvarované nože sa zabárajú do zeme. Bezúdržbová prevodovka s extrémne dlhou životnosťou. Jednoduchý transport a skladovanie, meniteľná pracovná šírka, zvýšená bezpečnosť – to sú len niektoré z predností nových kultivátorov.
Pôdna Fréza Cf500 - Active 4-star blade with a working width of 50 cm

Objednať

Príslušenstvo

Kultivačná radlička

AL-KO (k Bf 5002)

Kosiace Zariadenie

AL-KO Fsm 530 (combi Bf)

Žacia Lišta

AL-KO CB 870 (ku Combi BF 5002)
87 cm šírka rezu pre plochy do 2000 m²